KURUMSAL

KURUMSAL

 

 

 

Dayıoğlu Petrol Ürünleri San.Dağ.Paz.Tic.Ltd.Şti sektördeki saygın geçmişi ile kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek, endüstriyel ve otomotiv yağları konularında İstanbul Anadolu yakasında Petrol Ofisi Yetkili Distribütörü olarak 2.000 m² deposu ile uzman satış ekibi ile siz saygın iş ortaklarımıza 30 yıldır hizmet vermektedir.

 

Gelişen sanayi sektörüne cevap verebilecek doğrultuda, endüstriyel kuruluşların özel ürün ihtiyaçları doğrultusunda Alman TEXOL Chemical Yüksek Performans Yağları, ve diğer ithal markaların yağlayıcı ürünlerini de stoklarında hazır bulundurmaktadır.

 

Bunun yanında sentetik ve mineral yağ, gres ve aerosol çeşitleri ile başta otomotiv, tekstil, gıda , demir çelik, çimento, maden, ağaç, cam, kağıt ve rüzgar enerjileri olmak üzere birçok sektöre hizmet vermektedir. Otomotiv ve Endüstriyel ürün listemizde yer alan ürün portföyümüzü internet sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

Tüm sorunlarınıza, uzman teknik ekibimiz tarafından bizzat yerinde çözüm getirilmekte ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerine uygun hızlı çözümler sunmaktayız.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER :

 

Ağaç işleme endüstrisi, Boya apre tesisleri, Çelik üretimi, Çimento sanayii, Gıda endüstrisi, Fırıncılık sektörü, İlaç endüstrisi, Madencilik Makinaları,  Tekstil ve dokuma makinaları, Otomotiv endüstrisi, rüzgar enerjisi sistemleri, Raylı sistemler endüstrisi, Rulmanlar, doğrusal yataklar, dişliler, zincirler, vidalar, kompresörler ve pnömatik sistemler

 

Düşük Maliyetler - Rekabetçi Fiyatlar - Sıra Dışı Performans - Yüksek Verimlilik - Ücretsiz Check-Up & Laboratuvar Analiz Hizmetleri

 

Her Hakkı Saklıdır @ 2016 Dayıoğlu Petrol Ürünleri

Web Tasarım