Texol Chemical

Texol Chemical

Texol Chemical  merkezi Almanya'da olan 40 yılı aşkın tecrübesiyle, tekstil yağlayıcıları, soğutma sıvıları, poliglikol ve polialfaolefin sentetik endüstriyel yağlar konularında uzmanlaşmış, eşsiz formülasyonlara sahip, sektöre ve uygulama noktalarına göre özel üretim yapan dünyanın en önde gelen yağ ve kimya firmalarından biridir.

Texol Chemical  1974 yılında bağımsız bir Alman firması olarak kurulmuştur. İşe başladığı günden beri bütün dikkatini tribolojinin teknik olarak geliştirilmesine yönlendirmiştir. Bu yüzden Texol Chemical  çok kısa bir süre içinde rulmanlar, dişliler ve diğer makine parçaları gibi en ağır şartlarda çalışan ekipmanların yağlanmasında kullanılan üst düzey yağlayıcıların uzmanı haline gelmiştir. Endüstriyel alandaki ekipman üreticilerinin onay ve patentleri  Texol Chemical’ın arge çalışmalarının temelini oluşturmaktadır.

 

Örneğin;  Texol Chemical  üstün katık sistemi sadece yağlanan sistemlerdeki yüzeylerin sürtünmesindeki azalmayı değil,  daha az zarar görmüş yüzey oluşturmada da büyük bir teknik gelişme sağlamıştır. Bu da Texol Chemical  müşterilerine yağlamada daha az aşınma ve dolayısıyla daha düşük operasyon ve üretim maliyetleri sağlamaktadır. Bu yüzden Texol Chemical  dünyada endüstriyel alanda en büyük yağ tedarikçilerinden biri haline gelmiştir.  Günümüzde şirketin dünya çapında 370 çalışanı ve 50 ülkede distribütörü bulunmaktadır.

 

Texol Chemical   dört farklı alanda müşterilerine en üst düzey performans sunar. Öncelikle geliştirir, üretir ve çok ileri araştırma geliştirme ürünü yüksek performanslı yağların ve kimyasalların dağıtımını yapar. Daha sonra müşterilerinin kendi sektörlerindeki tribolojik problemleri analiz ederek danışmanlık yapar. Böylelikle partnerlerimize samimi ve güvenilir bir servis vermeyi garanti eder. Son olarak dördüncü aşamada her çalışma alanında en iyi kaliteyi sunduğundan emin olur.

 

Çalışanlarımızın % 20 sinin ar-ge departmanında görev yapıyor olması sektörümüze ne kadar değer verdiğimizin en önemli göstergesidir. Ar-ge bölümünde çalışan elemanlarımız sadece ar-ge alanında ki tecrübelerinden değil dünya genelinde ki bilimsel araştırma merkezlerinden destek ve yardım almaktadır.

 

Texol Chemical    üretim teknolojisi çevre dostu bir anlayışa sahiptir. Termal egsoz gaz temizleyici ekipmanı en alt seviyede kirlilik yenilenebilir enerji sağmakla birlikte gereksiz enerji tüketiminde de engel olur. Texol Chemical    her alanda verdiği verimli hizmetle gurur duymaktadır. Müşterilerimizin isteklerine çok kısa zamanda verimli ve kalıcı çözümler sunmak en büyük hedefimizdir. Uzman teknik ekibimiz dünyanın her yerinde siz değerli müşterilerimize en iyi uzmanlık ve danışmanlık hizmetini sunar. Satış gücümüz en üst derecede triboloji bilgilerini güncellemek için düzenli olarak eğitim alırlar. Son olarak teknik servis mühendislerimiz endüstrinin her dalında kullanılan yağ ve kimyasalların uygulaması için tüm teknik bilgilerini sizlere sunmaktan gurur duyarlar.

Her Hakkı Saklıdır @ 2016 Dayıoğlu Petrol Ürünleri

Web Tasarım