• Petrol Ofisi Madeni Yağlar Yetkili Distribütörü & Texaco Madeni Yağlar Bölge Distribütörü
single-img-nine
Dayıoğlu Petrol > Petrol Ofisi

Türkiye madeni yağ pazarının lideri Petrol Ofisi, madeni yağ ve gres üretimini Derince – Kocaeli'de bulunan yılda toplam 140.000 ton üretim kapasitesine sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir. 300’e yakın ürünüyle otomotiv, sanayi, madencilik, tarım, nakliye ve inşaat ile denizcilik sektörlerinin her türlü madeni yağ ihtiyacına cevap veren Petrol Ofisi Madeni Yağlar, üstün kaliteli ürünleri, gelişmiş lojistik ağı, güçlü altyapısı ve uzun yıllara dayanan operasyonel hizmet deneyimi sayesinde en çok tercih edilen marka olarak müşterilerinin hep yanında.

PETDER 2010-2015 yılları arası verilerine göre madeni yağ ve kimyasallardan oluşan toplam madeni yağ sektöründe en çok tercih edilen marka olan Petrol Ofisi Madeni Yağlar, yüzde 25,3 pazar payı ile pazara liderlik ediyor.

Yurt geneline dağılmış OMV Petrol Ofisi akaryakıt istasyonları, maxima ve MAXIMUS yağ değişim merkezleri ve yaygın distribütör ağından temin edilebilen Petrol Ofisi Madeni Yağları; Petrol Ofisi’nin onaylanmış kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile tüm müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Aynı zamanda doğrudan OMV Petrol Ofisi tarafından da kamu ve özel sektör kuruluşları ile yetkili otomotiv servislerine satılmakta olan Petrol Ofisi Madeni Yağları, Türkiye pazarının yanı sıra başta Azerbaycan, Gürcistan, KKTC, Türkmenistan, Kosova, Irak, Bosna, Libya olmak üzere Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’ya ihraç edilmektedir.

Profesyonel bakış açımız, kaliteli ürünlerimiz, tedarik garantimiz ve değer yaratan çözümlerimiz ile işlerinizi kolaylaştırır, maliyetlerinizi düşürürüz. Bu taahhütler, sunduğumuz her bir ürün ve hizmetimiz için geçerlidir.

Hep Yanınızdayız

Sektör lideri olarak sahip olduğumuz en yüksek üretim ve depolama kapasitesi ile yaygın terminal ağımız sayesinde müşterilerimize en yüksek tedarik garantisini sunuyoruz. Aynı zamanda teknoloji merkezimiz POTEM’de gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmalarıyla dünyadaki en ileri teknolojileri kullanarak kaliteli, güvenilir ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Hep müşterilerimizin yanında olma misyonu ile müşterilerimizin süreç verimliliklerini artırarak ve maliyetlerini düşürerek kârlılıklarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Tedarik Garantisi
  • Müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürünleri güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırıyor,
  • Kaza risklerini en aza indirirken çevresel sorumluluğumuzu en üst seviyede tutuyor,
  • Performanslarını en üst seviyeye taşıyarak maliyetlerinin düşmesine önemli katkılar sağlıyoruz.
İşlerinizi Kolaylaştırırız
  • Kolaylıkla ulaşılabilen Müşteri Hizmetleri Servisi ve Teknik Yardım Masası sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve değer yaratan çözümler sunuyor,
  • POLA Hizmeti ve Diagnostik Hizmet ile müşterilerimizin işlerini kolaylaştırıyoruz.
Maliyetlerinizi Düşürürüz
  • Üstün kaliteli ürünlerimiz ve değer yaratan hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin operasyonel performanslarını en üst seviyeye taşıyarak maliyetlerinin düşmesine önemli katkılar sağlıyoruz.
Kaliteli Ürünler
  • Her bir ürünümüz, üstün kalite ve standartlara sahiptir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerimiz, standart ürün gamından premium ürün gamına kadar ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçebilirler. Tüm tedarik zinciri sürecinde her bir ürünümüz, yasal ve çevresel düzenlemelere uygunluk göstermekte; bu sayede müşterilerimiz, Petrol Ofisi’ni güvenilir bir iş ortağı olarak görmektedir.
Endüstri Profesyonelleri
  • Müşterilerimizin sektörlerini, işlerini ve bölgesel özelliklerini biliyor, endüstri profesyonelleri olarak onları anlıyor ve aynı dili konuşuyoruz.
  • Hızlı karar verme mekanizması sayesinde müşterilerimizle uzun dönemli iş ortaklıkları kurabiliyoruz.
  • Müşterilerimize verdiğimiz sözün karşılığını almaları bizim için her zaman bir öncelik olup profesyonel bakış açımızı, iş birliğimizin her aşamasında onlarla paylaşmak ana hedefimizdir.